headerphoto

Algemene informatie Schorvoort

Contactadressen

Parochie Sint franciscus van Assisië Schorvoort

Gille Cuyvers Pastoor

Schorvoortberg 56, 2300 Turnhout.
tel: 014/42.02.87. Gsm: 0479/50.98.03.

Dirk Mertens, Parochieraad.
Waterheidestraat 18, 2300 Turnhout, tel: 014/72.06.15.
e-mail: dirk.mertens@telenet.be

André Van Bourgognie, Contactpersoon.
Wolfjagersstraat 9, 2300 Turnhout, tel: 014/42.28.72.
e-mail: andre.van.bourgognie@telenet.be

Hilde Van De Leur, Eerste communie.
Stwg Mol 93, 2360 Oud Turnhout, tel: 014/45.23.31.
e-mail: hilde.vandeleur@skynet.be

Mia Hannes, Koster.
Kan. Jansenlaan 14, 2300 turnhout, tel: 014/41.83.84.

Theresa Dierckx -Boonen, Kerkraad & bloemenversiering.
Stwg op Zevendonk 64, 2300 Turnhout, tel014/43.03.05.
e-mail: dierckx.boonen@belgacom.net

Ria Van Den Broek, Liturgie & rouwbegeleiding.
Bergbeemden 74, 2300 Turnhout, tel: 014/42.87.65.
e-mail: riavandenbroek@gmail.com

Jan Bruyland, Zondagkoor.
Brandhoefstraat 67, 2300 Turnhout, tel: 014/41.67.22.
e-mail: bruyland.aj@skynet.be

Theo Van Gendt, Vormselcatechese.
Bergbeemden 53, 2300 Turnhout, tel: 014/42.56.13.
e-mail: theodegendt@skynet.be

Johan Storms - Debondt Agnes, Parochieblad "kerk en leven"
Abonnementen, facturen.
Pottenbakkersstraat 1, 2300 Turnhout, tel: 014/42.81.18.
e-mail: johan.storms@telenet.be

Karel Stoops, Parochiezalen verhuur.
Bergbeemden 2, 2300 Turnhout, tel: 014/41.27.78.
e-mail: karel.stoops@telenet.be
-------------------------------------------------------------------------
Gesubsidieerde vrije bassisschool Sint - Franciscus

Schorvoortstraat 31, 2300 Turnhout, tel 014/42.20.26.
e-mail: sint-franciscus@telenet.be
website: KLIK HIER
Lut verheyen, Directeur, tel: 014/41.33.53.
e-mail: directie.franciscus@telenet.be
------------------------------------------------------------------------
Katholieke landelijke jeugd - K.L..J.
Roel Smets, tel: 014/42.07.37.
Slagmolenstraat 168, 2300 Turnhout.
e-mail: roelsmets1@hotmail.com
------------------------------------------------------------------------
Scouts en Gidsen Vlaanderen Sint-Franciscus.
website: KLIK HIER
-------------------------------------------------------------------------
Schorvoort Kriebels.
Rudi Daniels.
Oude dijk 126b, 2300 Turnhout.
e-mail: rudi.daniels1@telenet.be - schorvoortkriebels@hotmail.com
--------------------------------------------------------------------------
Schorvoort Lives Animation.
Tom Daniels.
Stwg op Zevendonk 103, 2300 Turnhout.
e-mail: tom.daniels@telenet.be
website: KLIK HIER
--------------------------------------------------------------------------
Femma.
Ria Van den Broek, tel: 014/42.87.65.
e-mail: riavandenbroek@gmail.com
Bergbeemden 74, 2300 Turnhout.
Chris Geudens, tel: 014/41.27.78.
e-mail: chris.geudens1@telenet.be
Bergbeemden 2, 2300 Turnhout.
---------------------------------------------------------------------------
Katholiek Vormingswerk voor Landelijke Vrouwen K.V.L.V.
Josée Van Den Borne, tel: 014/41.30.78.
Welvaartstraat 2, 2300 Turnhout.
---------------------------------------------------------------------------
Ziekenzorg Schorvoort-Zevendonk.
Maria Deroy, tel: 014/41.80.44.
Bergbeemden 22, 2300 Turnhout.
Mia Oris, tel: 014/41.67.46.
Schorvoortstraat 117, 2300 Turnhout.
---------------------------------------------------------------------------
Buurtwerking -Schorvoort
Buurtwerking Schorvoortberg - Oude Dijk.
Johan Fleerackers.
e-mail: johan.fleerackers@telenet.be
Oude Dijk 50, 2300 Turnhout.

Buurtvereniging Bergbeemden.
Luc Dirken, Voorzitter.
e-mail:
luc.dirken@pandora.be
Bergbeemden 24, 2300 Turnhout.
Frans Van Otten, Secretaris, tel 014/41.41.45.
e-mail: frans.van.otten@telenet.be
Bergbeemden 37, 2300 Turnhout.

Buurtvereniging De Brandhoef.
Carlo Van Hoeck, Voorzitter, tel: 014/43.84.44.
e-mail: hoeckielei@telenet.be
Schansstraat 11, 2300 Turnhout.

Buurtwerking Den Brand.
Rose-Marie Ribeiro.
e-mail: rose-marie.ribeiro@telenet.be
Den Brand 189, 2300 Turnhout.
--------------------------------------------------------------------------
Griffelkermis.
Peter Roes.
e-mail: peter.roes@telenet.be
Schorvoortberg 93, 2300 Turnhout.
--------------------------------------------------------------------------
Wereldwinkel Klaverblad.
Jef Swaans, tel: 014/41.75.17.
E-mail: j.swaans@skynet.be
Slachthuisstraat 8, 2300 Turnhout.
--------------------------------------------------------------------------